24 Ağustos 2009 Pazartesi

ne diyorum,kime diyorum beeennn..


Sertap Erener'in bir şarkısı vardı.çok eski.' BAHÇEDE' şarkının adı.. dinlerken başka bir boyuta geçiyorum resmen. Teknoloji özürlü biri olarak henüz öğrenemedim buraya link falan eklemeyi. hani 'şurda' yazan yere tıklıyosun da ilgili sayfaya yönlendiriyo ya seni.. onu öğrencem bi de :).. Neyse yazdık ajandamıza yapılacaklar arasına. ne diyodum..hah işte onu diyodum.. şarkıyı buldum geçen gün bi yerlerde.. amanin hafta sonum ne güzel geçti evde bağıra çağıra bu şarkıyı söyleyip. bana göre öyle tabi.. ev halkının aynı fikirde olduğunu sanmıyorum. :)

Ahanda bitiyo proje çalışmam. sonrasına bakçez gari. daha bişi belli değil.

Yaw bi de bi arkadaşlık sitesine üyeyim ben. canım sıkılıyo profil oluşturup giriyorum. sıkılıyorum iptal ediyorum. bööyyle istikrarsız bir durum benimkisi. şehir efsaneleri vardır bu sitelerle ilgili. doğrudur da eminim. ne saçma sapan, ne süzme yurdum insanı azınlıkta değil burda tahmin ediyorum. girdiğim zamanlarda siteye bizzat görüyorum da.. ama ben mi doğru insanları seçebiliyorum.. şansıma mı düzgün insanlar denk geliyor bilemedim.. güzel arkadaşlıklar ediniyorum ordan. Ay geçen salı doğumgünümdü. Kutlanacak yaşta değilim zaten ya neyse gari. bana hiçbir hatırlatma ve zorlama olmadan çiçek gönderen bütüüüün arkadaşlarıma ahanda burdan teşekkürü bir borç bilirim.. ben sizler için varııımmm :)) yılda bir kez şımartıyorum kendimi nolmuş yanii.. kime ne zararı var alla allaaa :)

bir arkadaşım bana pudra şekerim dedi geçenlerde.. amaann nasıl hoşuma gitti.. dedim benim olsun bu.deme sen kimselere..

Bab-ı Esrar'ı okuyorum bu aralar.bitince daha detaylı yazıcam kitap hakkında ama şimdilik söyleyebileceğim kitabın çok zor ilerlediği. hoşuma gitmedi kurgusu, konuya hakimiyeti falan filan. Tebrizli Şems'in hikayesi yine ama bu konuya polisiye bi hava katmaya çalışmak olmamış. Ahmet Ümit.. olmamış..

ne yaparsam yapayım hayatımdaki boşluk hissini dolduramıyormuşum gibi geliyor bana hep. insanoğlu ne doyumsuz. Büyük ozan Hande Yener demiş ya 'her yerde aşk var ama gören yok..hayrolaaa'.. ahanda nerde.. şair de demiş ya 'havada aşk kokusu var'.. ee haniii :) yeni insanlar tanıyorum. değişik renkler hayatımda. boşluk dolduranlardan olamıyor ki ne yazık ki.. Horus'un dediği gibi, sevgi arsızıyım galiba ben..:)

yaz bitmesin daha yaw.. daha doyamadım rengarenk elbiselerime..

yine saçlarımı boyatmak,rengini değiştirmek düştüğüne göre zihnime tepresyonum da yakındır biline.. sesimi duyan vaarrr mıııı !!!!!!

2 dedim gitti diyen..:

Eski Milenyum dedi ki...

http://fizy.com/#s/1ajc40

AyŞeGüL KuŞ dedi ki...

harikasın :) çok teşekkür ederim..

Related Posts with Thumbnails