4 Şubat 2012 Cumartesi

hadi bakalım...Diyorum ki kendi kendime; ne zaman bu kadar uzaklaştık birbirimizden,hangi arada oldu da ben farketmedim? Yoksa gözüme gözüme soktunuz da herşeyi ben mi konduramadım,görmezden geldim..Çağa adapte olamıyorum da bile bile inkar mı ediyorum yoksa ben..Özlüyorum, sokaklarda oynayarak büyüyen son neslin bir ferdi olarak, samimiyeti, komşuluğu, arkadaşlığı,en önemlisi saygıyı..

Konserve kutusunda gibiyiz apartmanlarımızın içinde,gömüldüğümüz dairelerimizde.Göz temasından bile korkarak yaşıyoruz sanki ne fena.Çok sıkıldım alıp başımı gidesim var köyüme..Dürtüyor sanki beni yine şeytan 'korkma,baştan  yarat yine hayatını' diye..Yoruldum diyorum yahu dürtmesene.

Ama sonunda hayalimi gerçekleştirebileceğim için pır pır içim.Diğer tüm hayallerimi de içine yerleştirebileceğim bir kafe açıyorum yakında.Masalarında kırmızı beyaz kareli örtülerinin olacağı sıcacık bir mekan olacak kısmetse.Çevremdeki tüm bu ruhsuz bedenlerin samimiyetsizliğine inat hem de..Kendi yaptığım kurabiye ve pastaları da satacağım ne güzel ..

Şeytanın dürtmesine ne gerek.Al yine dürttüm ben kendimi.Hadi bakalım durmak yok,yola devam..

Muhabbetle...

6 dedim gitti diyen..:

Ateş Böceği dedi ki...

Muhabbetini severim senin :) bir de öperim çokça gel çokça yazz olar mı :)))

AyŞeGüL dedi ki...

yirim ben seni böcüküm :))

Hasan Cengiz dedi ki...

Hey kafe olayı harika bir şey...
Açılışa muhakkak çağırmalısın bizi...

hasret senfonileri dedi ki...

merhaba Gülayşem.. Açacağın Cafe ye davetini sabırsızlıkla bekliyorum.. Sadece hangi ilde olacak merak ettim..
Özlemişim!

AyŞeGüL dedi ki...

merhaba Gülsen hocam.kısmetse İzmir Bornova'da olacak.hazırlıklarıyla uğraşıyorum hala.nasıl mutlu ettiniz beni.inanın ben de çok özledim.mutlaka haberdar edicem sizi.sevgiyle,hasretle öperim ellerinizden :)

AyŞeGüL dedi ki...

geç yanıt için çok üzgünüm.mailime gelmesi gerekiyordu yapılan yorumun ama gelmemiş. kumanda panelinden kontrol etmiyorum çünkü.tesadüfen açtığımda gördüm.

başımın üstünde yeriniz var Sayın Cengiz beklerim :)

Related Posts with Thumbnails